STR-04106 INDI D SMALL WHITE - INDI D SMALL WHITE
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Svietidlo má biely plastový svetelný krúžok. Vďaka tomu je svietidlo zaujímavé z hľadiska dizajnu. |
|
| Farba | biela |
| Materiál | hliník / plast |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 93 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 93 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Sklad dodávateľ 668 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
5,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
