INDI C SMALL WHITE - LED žiarovky
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Svietidlo má biely plastový svetelný krúžok. Vďaka tomu je svietidlo zaujímavé z hľadiska dizajnu. |
STR-04104 INDI C SMALL WHITE detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | hliník / plast |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 93 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 93 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 459 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
5,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
