INDI C GU10 WHITE - Vstavané
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Svietidlo má biely plastový svetelný krúžok. Vďaka tomu je svietidlo zaujímavé z hľadiska dizajnu. Svietidlo pre vymeniteľnú žiarovku GU10 |
STR-04045 INDI C GU10 WHITE detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 333 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
11,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
