STR-04054 PLANAR LED 18W BLACK NW - PLANAR LED 18W BLACK NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylene |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 18 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 265 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hĺbka | 265 mm |
| Svetelný tok | 1980 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 507 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
17,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
