PLANAR LED 24W WHITE NW - Priemyselné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-04208 PLANAR LED 24W WHITE NW detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | polypropylene |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 24 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 315 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hĺbka | 315 mm |
| Svetelný tok | 2640 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 611 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
20,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 23,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 23,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
