PLANAR LED 18W SILVER NW - Priemyselné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-03839 PLANAR LED 18W SILVER NW detail výrobku
| Farba | strieborná |
| Materiál | polypropylene |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 18 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 265 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hĺbka | 265 mm |
| Svetelný tok | 1980 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1270 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
17,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
