STR-03724 ZET LED WHITE - ZET LED WHITE
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Nastavenie jasu a farby bieleho svetla (WW, NW, CW). |
|
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | polykarbonát / abs |
| Farba svetla | 4300 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | max 5 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 288 mm |
| Výška | 323 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Svetelný tok | max 350 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 2533 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
19,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
