ZET LED GREEN - Kancelárske svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Nastavenie jasu a farby bieleho svetla (WW, NW, CW). |
STR-04226 ZET LED GREEN detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | zelená |
| Materiál | polykarbonát / abs |
| Farba svetla | 4300 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | max 5 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 288 mm |
| Výška | 323 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Svetelný tok | max 350 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 786 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
17,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
