ZET LED BLACK - Kancelárske svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Nastavenie jasu a farby bieleho svetla (WW, NW, CW). |
STR-03725 ZET LED BLACK detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | čierna |
| Materiál | polykarbonát / abs |
| Farba svetla | 4300 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | max 5 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 288 mm |
| Výška | 323 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Svetelný tok | max 350 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 6512 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
19,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
