STR-03109 ROLEN LED 10W WHITE CCT - ROLEN LED 10W WHITE CCT
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. Svietidlo má integrovanú LED diódu vrátane transformátora. Unikátne svietidlo do obývacích izieb alebo chodieb |
|
| Farba | biela |
| Materiál | hliník / plast |
| Farba svetla | 3000/4200/6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 10 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Svetelný tok | 840 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Sklad dodávateľ 1059 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
14,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
