ROLEN LED 7W BLACK NW - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. Svietidlo má integrovanú LED diódu vrátane transformátora. Unikátne svietidlo do obývacích izieb alebo chodieb |
STR-03780 ROLEN LED 7W BLACK CCT detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / plast |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 7 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Svetelný tok | 580 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 779 ks - sklad dodávateľ - 3-10 prac. dní.
Supercena
11,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
