ROLEN LED 15W BLACK CCT - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. Svietidlo má integrovanú LED diódu vrátane transformátora. Unikátne svietidlo do obývacích izieb alebo chodieb |
STR-03782 ROLEN LED 15W BLACK CCT detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / plast |
| Farba svetla | 3000/4200/6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 15 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Svetelný tok | 1330 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 412 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
19,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
