STR-03108 ROLEN LED 7W WHITE CCT - ROLEN LED 7W WHITE CCT
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. Svietidlo má integrovanú LED diódu vrátane transformátora. Unikátne svietidlo do obývacích izieb alebo chodieb |
|
| Farba | biela |
| Materiál | hliník / plast |
| Farba svetla | 3000/4200/6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 7 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Svetelný tok | 580 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1160 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
11,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
