STR-02790 EGO LED 0,5W - EGO LED 0,5W
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | polykarbonát / abs |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 0,5 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 53 mm |
| Výška | 92 mm |
| Hĺbka | 67 mm |
| Svetelný tok | 12 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 180 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 1408 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
2,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
