DEO LED 1W - Zásuvkové svietilka
STR-02869 DEO LED 1W detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | polykarbonát / abs |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 47 mm |
| Výška | 104 mm |
| Hĺbka | 77 mm |
| Svetelný tok | 59 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 180 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 1803 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
3,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
