OLO LED 0,7W - Zásuvkové svietilka
STR-03792 OLO LED 0,7W detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | polykarbonát / abs |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 0,7 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 54 mm |
| Výška | 44 mm |
| Hĺbka | 59 mm |
| Svetelný tok | 28 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 2706 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
2,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
