STR-02070 MOTYL LED 0,3W RED - MOTYL LED 0,3W RED
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 0,3 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Svetelný tok | 6,9 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 180 ° |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 913 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
1,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
