ROZA LED 0,4W WHITE - Zásuvkové svietilka
STR-02252 ROZA LED 0,4W WHITE detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 0,4 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Svetelný tok | 9,2 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 180 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 2241 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
1,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
