SERCE LED 0,3W GREEN - Zásuvkové svietilka
STR-02065 SERCE LED 0,3W GREEN detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 0,3 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 55 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Svetelný tok | 6,9 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 180 ° |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
1,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
