Mil-383491 - Podskříňková lampa Dual 18W 4000K + zásuvky 230V
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Se zásuvkou
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,39 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,42 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 11 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1750lm |
| POWER | 18W LED |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20 |
| NOVINKY | 24 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 25000H |
| VÝŠKA (mm) | 39 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 5.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 603,5 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 61.5 |
| Hloubka (mm) | 64 mm |
| Hloubka balení (cm) | 7 |
| MATERIÁL | Hliník+PC+ABS |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | D |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| LAMP FAMILY | DCEŘINÉ SPOLEČNOSTI |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 100 ks - sklad dodávateľ - 3-14 dni.
Supercena
27,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
