Podskříňová lampa Duální 18W 4000K - Kuchynské svietidlá
Mil-383506 detail výrobku
| Podskříňkové svítidlo Dual 4000K je funkčním řešením pro kuchyně a kanceláře, které poskytuje rovnoměrné a neutrální osvětlení 4000K. Díky svému kompaktnímu designu je ideální pro použití pod skříňkami, kde poskytuje to správné množství světla pro práci. Robustní kryt z hliníku a PC plastu zajišťuje odolnost, zatímco široký úhel osvětlení umožňuje optimální rozptyl světla. Díky jednoduché montáži lze svítidlo rychle a pohodlně nainstalovat, což zaručuje uživatelský komfort a energetickou účinnost. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| CRI [RA] | ≥80 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,32 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,45 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1750lm |
| POWER | 18W LED |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20 |
| NOVINKY | 25 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 25000H |
| VÝŠKA (mm) | 26 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 4.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 528 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 54 |
| Hloubka (mm) | 64 mm |
| Hloubka balení (cm) | 7 |
| HMOTNOST BALENÍ | 8,4 kg |
| MATERIÁL | Hliník+PC+ABS |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | D |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
23,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 26,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 26,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
