Podskříňové svítidlo Duální 18W 4000K USB-A/C + zásuvky 230V - Kuchynské svietidlá
So zásuvkou a USB
|
Podlinkové rohové svietidlo pod kuchynskú linku na LED s hliníkovým telom, vypínačom, dvoma zásuvkami + USB a USB-C.. Vďaka zásuvkám môžete pripojiť spotrebič, ale aj nabiť tablet či telefón. |
|
| S vypínačom |
Mil-383488 detail výrobku
|
Lampička pod skříňku s porty USB-A/C a zásuvkami 230 V je ideálním řešením pro moderní kuchyně a kanceláře. Díky svým kompaktním rozměrům (603,5 x 64 x 39 mm) a neutrální barvě světla (4000 K) poskytuje optimální osvětlení se světelným výkonem 1750 lm. Integrované zásuvky 230 V a porty USB-A a USB-C umožňují pohodlné napájení zařízení, což z něj činí mimořádně funkční doplněk. Je vyroben z odolných materiálů (hliník, PC, ABS), je lehký a snadno se instaluje, takže se rychle vejde do každého prostoru. Vyberte si duální lampu a získejte světlo a funkčnost v jednom stylovém výrobku! Výstup USB: USB-A MAX: 18W 3,6V-6V/3A 6,1V-9V/2A 9,1V-12V/1,5A USB-C MAX: MAX: 20W 5V/3A 9V/2,22A 12V/1,67A USB-A MA + USB-C: MAX 15W 5V/3A |
|
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,43 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,4 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 11,2 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1750lm |
| POWER | 18W LED |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20 |
| NOVINKY | 24 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 25000H |
| VÝŠKA (mm) | 39 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 5.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 603,5 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 61.5 |
| Hloubka (mm) | 64 mm |
| Hloubka balení (cm) | 7 |
| MATERIÁL | Hliník+PC+ABS |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | D |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| LAMP FAMILY | DCEŘINÉ SPOLEČNOSTI |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 100 ks - sklad dodávateľ - 3-14 dni.
Supercena
36,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 40,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 40,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
