Mil-379153 - Závěsný plafon MAQ 32W / 40W
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
záves pre MAQ
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,345 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,34 kg |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 1000 mm |
| Hloubka (mm) | 145 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 145 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 17,56 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 2 |
| Hloubka balení (cm) | 20 |
| VÝŠKA (mm) | 20 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 24 |
| NOVINKY | 24 |
| CRI [RA] | 31) CRI RA |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| LAMP FAMILY | MAQ |
| MATERIÁL | kov |
| DIMMABLE | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
4,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
