Závěsný plafon MAQ 32W / 40W - Stropné a nástenné
záves pre MAQ
Mil-379153 detail výrobku
| Závěs ML0444 byl vyvinut speciálně pro MAQ Plafond 32W a 40W. Ideálně se hodí pro výrobky se symboly ML0440 a ML0441. Díky své přesné konstrukci zajišťuje snadnou instalaci svítidla a zvyšuje flexibilitu vašeho interiéru. | |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,345 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,34 kg |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 1000 mm |
| Hloubka (mm) | 145 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 145 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 17,56 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 2 |
| Hloubka balení (cm) | 20 |
| VÝŠKA (mm) | 20 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 24 |
| NOVINKY | 24 |
| CRI [RA] | 31) CRI RA |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| LAMP FAMILY | MAQ |
| MATERIÁL | kov |
| DIMMABLE | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
5,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
