Plafond MAQ 50W 3CCT bílý - Stropné a nástenné
nastaviteľné 3000/4000/6000K
Mil-382159 detail výrobku
| Plafón MAQ v bílé barvě je jedinečný osvětlovací prvek, který vyniká nejen svým elegantním stylem, ale také univerzálností. Jeho inovativní vlastnosti umožňují instalaci závěsných svítidel, díky čemuž lze stropní svítidlo snadno přeměnit na závěsný model, což poskytuje větší flexibilitu při navrhování interiéru. Mezi jeho jedinečné vlastnosti patří možnost nastavení barvy světla v rozmezí 3000K, 4000K, 6500K, což umožňuje přizpůsobit osvětlení různým náladám a potřebám uživatelů. Díky nízké výšce pouhých 25 mm je navíc plafón nenápadný a ideální do různých místností. Plafón MAQ vypadá senzačně v obývacích pokojích, kancelářích nebo místnostech a dodává jim moderní a elegantní nádech. Díky kompatibilním závěsům - ML0443 se symboly výrobků ML0438, ML0439, ML0442, ML1660, ML1661, ML1664 a závěsům ML0444 s plafony ML0440, ML0441, ML1661 a ML1663 - nabízí široké možnosti, jak jej zakomponovat do nejrůznějších uspořádání místností. Řada plafonů MAQ je vyrobena z plastu, což zaručuje odolnost a dlouhou životnost. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| HMOTNOST BALENÍ | 15.48 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 15000H |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 2,45 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,75 kg |
| NOVINKY | 24 |
| VÝŠKA (mm) | 27 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 3 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 5 |
| POWER | 50W LED |
| VÝSTUP SVĚTLA | 5400lm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 60.5 |
| Hloubka balení (cm) | 60.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 600 mm |
| Hloubka (mm) | 600 mm |
| CRI [RA] | 80 |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP40 |
| LAMP FAMILY | MAQ |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | Plastové |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K / 4000K / 6500K |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
48,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
