Plafond MAQ 18W 3CCT černý - Stropné a nástenné
nastaviteľné 3000/4000/6000K
Mil-379135 detail výrobku
| Plafón MAQ v černé barvě je jedinečný osvětlovací prvek, který vyniká nejen svým elegantním stylem, ale také univerzálností. Jeho inovativní vlastnosti umožňují instalaci závěsných svítidel, díky čemuž lze stropní svítidlo snadno přeměnit na závěsný model, což poskytuje větší flexibilitu při navrhování interiéru. Mezi jeho jedinečné vlastnosti patří možnost nastavení barvy světla v rozmezí 3000K, 4000K, 6500K, což umožňuje přizpůsobit osvětlení různým náladám a potřebám uživatelů. Díky nízké výšce pouhých 25 mm je navíc plafón nenápadný a ideální do různých místností. Plafón MAQ vypadá senzačně v obývacích pokojích, kancelářích nebo místnostech a dodává jim moderní a elegantní nádech. Díky kompatibilním závěsům - ML0443 se symboly výrobků ML0438, ML0439, ML0442, ML1660, ML1661, ML1664 a závěsům ML0444 s plafony ML0440, ML0441, ML1661 a ML1663 - nabízí široké možnosti, jak jej zakomponovat do nejrůznějších uspořádání místností. Řada plafonů MAQ je vyrobena z plastu, což zaručuje odolnost a dlouhou životnost. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,45 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,5 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 10,86 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 15000H |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1850lm |
| POWER | 18W LED |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20 |
| Hloubka balení (cm) | 23.5 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 23.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 230 mm |
| Hloubka (mm) | 230 mm |
| NOVINKY | 24 |
| VÝŠKA (mm) | 25 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 3 |
| CRI [RA] | 80 |
| barva | BLACK |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP40 |
| LAMP FAMILY | MAQ |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | Plastové |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K / 4000K / 6500K |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
13,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
