Mil-376471 - Lustr MADISON CHROME 9xE14
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E14 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 11,20 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 12,38 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 30 |
| ŠÍŘKA (mm) | 450 mm |
| Hloubka (mm) | 450 mm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 500-1000 mm |
| Hloubka balení (cm) | 54 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 54 |
| POWER | 9xE14 40W |
| barva | CHROM |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MADISON |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| DIMMABLE | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Sklad dodávateľ 16 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
313,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 348,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 348,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
