Lustr MADISON GOLD 9xE14 - Klasické svietidlá
Mil-376474 detail výrobku
|
Lampa MADISON GOLD je součástí nejnovější kolekce značky MiLAGRO. Tento jedinečný model je lahůdkou pro milovníky kombinace moderního a elegantního stylu. Lustr se vyznačuje neobvyklým designem. Inovativní kombinace krystalů s geometrickými trubicemi uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, kteří hledají originální interiérové doplňky. Lampa MADISON GOLD ve zlaté barvě byla vyrobena z vysoce kvalitního kovu a křišťálu. Na výrobek vyrobený společností MiLAGRO se vztahuje dvouletá záruční doba. Po uplynutí této doby je možné využít služeb odborné firmy. |
|
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E14 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 11,20 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 12,38 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 30 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 35 |
| Hloubka (mm) | 450 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 450 mm |
| Hloubka balení (cm) | 48 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 500-1000 mm |
| POWER | 9xE14 40W |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MADISON |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | GOLD |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
313,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 348,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 348,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
