Stropní svítidlo MADISON CHROME 9xE14 - Krištáľové svietidlá
Mil-378742 detail výrobku
| Stropní svítidlo MADISON je součástí nejnovější kolekce značky MiLAGRO. Tento jedinečný model je lahůdkou pro milovníky kombinace moderního a elegantního stylu. Lustr se vyznačuje neobvyklým designem. Inovativní kombinace krystalů s geometrickými trubicemi uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, kteří hledají originální interiérové doplňky. Stropní svítidlo MADISON je vyrobeno z vysoce kvalitního kovu a křišťálu. Na výrobek vyrobený společností MiLAGRO se vztahuje dvouletá záruční doba. Po uplynutí této doby je možné využít služeb odborné firmy. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 11 kg |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 200 mm |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 23 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 35 |
| ŠÍŘKA (mm) | 450 mm |
| Hloubka (mm) | 450 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 450 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 47 |
| Hloubka balení (cm) | 47 |
| VÝŠKA (mm) | 600 mm |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 9 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 9,5 kg |
| POWER | 9xE14 40W |
| barva | CHROM |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MADISON |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Sklad dodávateľ 17 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
309,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 343,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 343,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
