Enzo white - Kuchynské svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. RL-R30784031 detail výrobku
| výkon | 4x28 W |
| Dĺžka | 900 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R30781931 detail výrobku
| Farba | biela |
| Objímka | E27 |
| výkon | 1x28 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1500.0 mm |
| Priemer | 350.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 31.5.2026
48,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 69,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 69,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R30783931 detail výrobku
| výkon | 3x28 W |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 410 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
