STEP LIGHT LED/1,5W,4000K, GOLD - Schodiskové, chodbové
Eth-70411 detail výrobku
| Materiál | plast |
| výkon | 1.5 W |
| Šírka | 86 mm |
| Výška | 86 mm |
| Hĺbka | 7 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Barva | MATT GOLD |
| Typ zdroje | LED |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodávateľ 1 ks, dodanie 3-5 dní
10,15 €
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
