ROCS LED/3W,4000K,IP44, DARK GRAY - Záhradné svietidlá
Eth-63007 detail výrobku
| Materiál | kov / plast |
| výkon | 3 W |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Barva | DARK GRAY |
| Typ zdroje | LED |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-5 dní
92,70 €
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
