AWAX 2xLED/9W,4100K,IP54, SILVER/CLEAR - Záhradné svietidlá
Eth-70124 detail výrobku
| Farba | strieborná |
| Materiál | kov / sklo |
| výkon | 9 W |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 250 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodávateľ 25 ks, dodanie 3-5 dní
81,00 €
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
