Axt - Vstavané
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Vstavané bodové svietidlo Axt je vyrobené z hliníka v striebornej farbe a z plastu v matnej bielej farbe. Je možné nastaviť teplotu svietenia na 2700K-6500K CCT prepínačom na svietidle. Vďaka ochrane IP65 je vhodné aj do vlhkých priestorov ako je kúpeľňa alebo WC alebo aj balkón či terasa. Je stmievateľné. LED zdroj OSRAM je zabudovaný. |
|
| so stmievačom | |
| Farba | strieborná |
| Materiál | hliník / plast |
| Farba svetla | 2700-6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 7 W |
| IP krytie | 65 |
| Hĺbka | 2+55 mm |
| Priemer | 85 mm |
| Montážny otvor | 70 mm |
| Svetelný tok | 750 lm |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Vyžarovací uhol | 60 ° |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Eth-49067 detail výrobku
| Farba | strieborná |
| Materiál | hliník / plast |
| výkon | 7 W |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 200 ks, dodanie 3-5 dní
19,50 €
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
