AGILO LED/20W,4000K,IP65, WHITE - Kúpeľňové svietidlá
Eth-63202 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| výkon | 20 W |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hĺbka | 37 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie 3-5 dní
14,65 €
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
