Crystal fix + Crystal Movable - Vstavané
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x50 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Eth-71055 8585032216855 detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| výkon | 50 W |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 95 mm |
| Priemer | 100 mm |
| Montážny otvor | 65 mm |
| Zápustná hĺbka | 110 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 200 ks, dodanie 3-5 dní
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Eth-71073 8585032221477 detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| výkon | 50 W |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 20 mm |
| Priemer | 100 mm |
| Montážny otvor | 65 mm |
| Zápustná hĺbka | 110 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 200 ks, dodanie 3-5 dní
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Eth-71075 8585032221491 detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý / zrcadlo |
| Materiál | sklo / kov |
| Objímka | G9 |
| výkon | 33 W |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hĺbka | 43 mm |
| Montážny otvor | 55 mm |
| Zápustná hĺbka | 110 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 200 ks, dodanie 3-5 dní
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Eth-71068 8585032221422 detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý / zrcadlo |
| Materiál | sklo / hliník |
| Objímka | GU10 |
| výkon | 50 W |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 15 mm |
| Hĺbka | 95 mm |
| Priemer | 95 mm |
| Montážny otvor | 65 mm |
| Zápustná hĺbka | 110 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Skladom 5 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 25 ks - sklad dodávateľ - 3-5 dní.
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
