Wall lamp BELUCI 1 black - Stropné a nástenné
Sol-SL.1114 detail výrobku
| Kolekce BELUCI zahrnuje držáky, stropní svítidla a lustry, které hledá každý, i když o tom ještě neví. To vše díky jejich funkčnosti, kvalitě zpracování a minimalistické, ale přesto univerzální formě. Kolekce BELUCI si bere to nejlepší z loftového a industriálního stylu. Robustní ocel, tvar připomínající drát a jednoduché, symetrické svítidlo jsou inspirovány průmyslovými svítidly, ale jsou dostatečně subtilní, aby tvořily harmonickou kombinaci i s mnoha dalšími styly. Svítidla BELUCI jsou k dispozici ve variantách s jedním, dvěma, třemi nebo dokonce pěti světelnými body. Vyberte si tu nejlepší variantu pro svůj interiér a neváhejte se rozhodnout pro celé sady! Kombinací několika svítidel z této kolekce dosáhnete zajímavého vizuálního efektu, který ocení každý milovník moderního designu. | |
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 140 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 150 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Typ lampy | Nástěnné svítidlo |
| Rozměr stínidla | 10/11 cm |
| Rozměry podhledu | 8/8/3 cm |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 630 |
| Typ svítidla | Nástěnné svítidlo |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
21,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
