Ceiling lamp MASSIMO white - Stropné a nástenné
Sol-SL.1045 detail výrobku
| Massimo je kolekce moderních stropních a nástěnných svítidel. Nejlépe se hodí do místností, kde je žádoucí spíše lehké, mírně kouřové osvětlení. Svítidla Massimo využijete jak ve skandinávských, tak v ultramoderních interiérech. Jejich určení je více než jedno - dobře se jim bude dařit v kuchyni, na chodbě, a dokonce i v ložnici. Chromovaný panel je zajímavým detailem, díky němuž tyto moderní lampy vynikají na pozadí ostatních kolekcí. | |
| Farba | biela |
| Materiál | oceľ / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 15 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 650 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 500 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Typ lampy | Plafond |
| Síla tradiční žárovky | max. 60 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 5958.33 |
| Typ svítidla | Plafon |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodávateľ 2 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
89,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 116,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 116,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
