MaxLED trafo 40VA DC bílá - PAULMANN - Napájacie LED zdroje - LED trafo
Pau-79831 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 230 V |
| Šírka | 52 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hĺbka | 166 mm |
| Výkon transformátoru | 40VA |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ne |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Kolekce | MaxLED |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
36,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,45 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
