Pau-79831 - MaxLED trafo 40VA DC bílá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Výkon transformátoru | 40VA |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ne |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Kolekce | MaxLED |
| Šírka | 52 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hĺbka | 166 mm |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
36,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,45 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
