Rivas LED 2 - Kúpeľňové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Zrkadlo so vstavaným LED osvetlením. Má funkciu pamäte posledného nastavenia, dotykový stmievač a vypínač. IP44, vhodné aj do vlhkých priestorov ako je kúpeľňa alebo WC. |
|
| S vypínačom | |
| so stmievačom | |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-84032 detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý / satén |
| Materiál | zrkadlo / sklo |
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | LED 12 W |
| Dĺžka | 500 mm |
| Výška | 610 mm |
| Hĺbka | 25 mm |
| Svetelný tok | 650 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 33 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
74,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 92,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 92,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. GL-84033 detail výrobku
| Farba | satén |
| Materiál | zrkadlo / plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| výkon | LED 10 W |
| Hĺbka | 24 mm |
| Priemer | 550 mm |
| Svetelný tok | 600 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
83,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 104,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 104,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. GL-84034 detail výrobku
| Farba | satén |
| Materiál | zrkadlo / plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| výkon | LED 16 W |
| Hĺbka | 24 mm |
| Priemer | 750 mm |
| Svetelný tok | 970 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
