Rivas LED - Kúpeľňové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Zrkadlo s osvetlením. Vďaka prepínaču je možné nastaviť teplotu farby svietenia na 2700K/4000K alebo 6500K. Svietidlo má tiež dotykový stmievač, ktorým je možné stlmiť jas svietenia, funkcia pamäte posledného nastavenia. |
|
| S vypínačom | |
| so stmievačom | |
| Materiál | zrkadlo / kov |
| Farba svetla | 2700/4000/6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 10 W |
| IP krytie | 20 |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-84035 detail výrobku
| Farba | nikel / satén |
| Hĺbka | 28 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Svetelný tok | 518 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 29 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
86,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 108,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 108,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. GL-84036 detail výrobku
| Farba | nikel / satén |
| Dĺžka | 600 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Svetelný tok | 512 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 27 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
83,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 104,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 104,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. GL-84037 detail výrobku
| Farba | nikel / biela |
| Dĺžka | 500 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Svetelný tok | 517 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 17 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
86,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 108,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 108,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. GL-84038 detail výrobku
| Farba | matná čierna |
| Dĺžka | 520 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 485 mm |
| Svetelný tok | 532 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 22 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
98,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 122,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 122,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
