EMIL LED PIR 36W NW - Svietidlá s čidlom
STR-04751 EMIL LED PIR 36W NW detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 36 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hĺbka | 57 mm |
| Svetelný tok | 3900 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 843 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
17,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
