EMIL LED PIR 18W NW - Svietidlá s čidlom
STR-04749 EMIL LED PIR 18W NW detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 18 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hĺbka | 57 mm |
| Svetelný tok | 1920 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 626 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
11,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
