T8 LED PRO 20W NW 1,2 - LED žiarovky
STR-03942 T8 LED PRO 20W NW 1,2 detail výrobku
| Materiál | sklo / plast |
| Objímka | G13 (na úsporný zdroj) |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 20 W |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hĺbka | 26 mm |
| Svetelný tok | 2920 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 320 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 84 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 4308 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
4,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
