T8 LED PRO 10W CW 0,6 - LED žiarovky
STR-03941 T8 LED PRO 10W CW 0,6 detail výrobku
| Materiál | sklo / plast |
| Objímka | G13 (na úsporný zdroj) |
| Farba svetla | 6400 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 10 W |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hĺbka | 26 mm |
| Svetelný tok | 1560 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 320 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 83 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1763 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
3,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
