FIN LED C 3W SILVER NW - Kúpeľňové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. Diskrétne malé svietidlo na zapustenie do podhľadov Integrované LED, 25 000 hodín, 248 lm pri výstupe svietidla, pre použitie v interiéri |
STR-03871 FIN LED C 3W SILVER NW detail výrobku
| Farba | strieborná |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 44 mm |
| Výška | 29 mm |
| Hĺbka | 44 mm |
| Svetelný tok | 245 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 60 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 4067 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
3,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
