STR-03871 FIN LED C 3W SILVER NW - FIN LED C 3W SILVER NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. Diskrétne malé svietidlo na zapustenie do podhľadov Integrované LED, 25 000 hodín, 248 lm pri výstupe svietidla, pre použitie v interiéri |
|
| Farba | strieborná |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 44 mm |
| Výška | 29 mm |
| Hĺbka | 44 mm |
| Svetelný tok | 245 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 60 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 4067 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
3,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
