ARON LED C 12W BLACK NW - Priemyselné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-03800 ARON LED C 12W BLACK NW detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | polykarbonát / abs |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 175 mm |
| Výška | 58 mm |
| Hĺbka | 175 mm |
| Svetelný tok | 1200 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 778 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
9,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
