ARON LED L 18W BLACK NW - Priemyselné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-03799 ARON LED L 18W BLACK NW detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | polykarbonát / abs |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 18 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 59 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Svetelný tok | 1920 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1427 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
10,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
